DISTANCES LĪGUMS. 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība.

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu, daudzumu un piegādes veidu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. 

Pārdevējs nodrošina preču piegādi vai saņemšanu 7 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes vai saņemšanas laiku saskaņojot ar Pircēju. 

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 1-5 darba dienu laikā kopš saņemta apmaksa par preci.  Papildus Pircējam jārēķinās ar piegādes laika ilgumu atkarībā no izvēlētā piegādes veida.

-       Pasūtījumu saņemšana ar Omniva vai Pasta Staciju aizņems ~1-3 darba dienas. 

-       Sūtījumus ar Latvijas pastu var nosūtīt uz jebkuru vietu pasaulē un tie tiks piegādāti ~2-5 darba dienu laikā Latvijas robežās, ~7-20 darba dienu laikā ārpus Latvijas teritorijas.

-       Steidzamā kārtā iespējama preces saņemšana tajā pašā vai nākamajā dienā, par to iepriekš individuāli vienojoties.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Pircēja izvēlētā piegādes veida, pieejamie piegādes veidi ir:

-       Saņemšana Kleistu iela 24, Rīga – bezmaksas,

-       Piegāde izmantojot OMNIVA pakomātu - 2.88 EUR,

-       Piegāde Latvijas teritorijā, izmantojot Latvijas pasta starpniecību - 3.00 EUR,

-       Piegāde Eiropas Savienības valstu teritorijā, izmantojot Latvijas pasta starpniecību - 5.00 EUR,

-       Piegāde ārpus Eiropas Savienības teritorijas, izmantojot Latvijas pasta starpniecību - 7.00 EUR.

Atteikuma tiesības.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. 

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma,
  • precei ir tikusi lietota vai bojāta, tai skaitā bojāta iepakojuma kaste.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde.

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pakalpojumu nodrošina:

 SIA  ''AWE COCON''

 Vienotais reģistrācijas numurs: 40203086342

 PVN reģistrācijas numurs: LV40203086342

 E-pasts: [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.